Sanal Sex Sohbet

Sanal Sex Sohbet

admin     20-07-21     Sohbet     Sanal Sex Sohbet     243 Defa Okundu

Sanal Seks, Bir tık seviş, bir harf seviş.

Tekno çağda internet ve klavyenin iş birliği yaparak sunduğu duygusal/iç güdüsel hizmetler saymakla bitmez. Ücretli ya da ücretsiz birçok arkadaşlık sitesi bulunuyor.

Yazılı sitelerden ziyade görüntü ve sesli sohbet sitelerinin artmasıyla kişilerin istek ve düşüncelerini eyleme geçirme meyilleri de hızla artmaktadır.

Bu sitelerde istedikleri fanteziler doğrultusunda istedikleri özelliklere sahip kişileri arayabiliyorlar. Sanal olsa dahi tercih edilmek, beğenilmek, kabul görmek kişide olumlu duygular ve hazlar yaratıyor. Uzmanlara göre Sanal Seks bağımlılığının genellikle ergenlik dönemlerinde başladığı görülüyor.

Özellikle baskı, şiddet ve ilgisizliğin olduğu ailelerde büyüyen çocukların sanal seks bağımlısı olma riski daha fazla oluyor. Daha çok içine kapanık, sosyal izolasyonu seven kişiler sanal seksi tercih ediyor. Tabi beğenilme içgüdüsüyle vücudunu teşhir etmeyi alışkanlık haline getirmiş olanları da unutmayalım.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

  Tarafların karşılıklı olarak dijital dünya üzerinden birbirlerini modern tatmin etme eylemi. Sexting 🙂

  R[u]ZG[a]R

  Lanet olası virüs yüzünden dil dile değmeden ten tene değmeden yapılan uç fantezilerin yaşandığı orgazm şeklidir sanal seks : )

  Bekaret nedeniyle gerçek hayatta seks yaşayamayan kızların mastürbasyondan zevk almak adına da sanal seksi tercih ettiği bilinmektedir. : )

  Sevişmenin 51.tonu !..

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


 • © 2018, Tüm Hakları Saklıdır. MobilOda.NET
 • sohbet türk sohbet mobil sohbet türk sohbet türk sohbet siteleri mobil sohbet odaları chat